Системний аналіз, управління, методи оптимізації, інтелектуальні системи, штучний інтелект, інформаційні технології, системи управління

Редакційна політика

Галузь та проблематика

Висвітлюються питання пов’язані з аналізом та математичним і комп’ютерним моделюванням складних техніко-економічних систем. Крім того, приймаються статті присвячені синтезу систем керування технологічними процесами і управління організаційними системами, а також інформаційному забезпеченню складних систем.

 

Політика розділів

Статті

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується
 

Процес рецензування

Статті обов’язково проходять внутрішнє рецензування у редакційній колегії, а також зовнішнє рецензування. У разі відхилення статті автору статті надсилається відповідне повідомлення. Негативна рецензія не надсилається, а надані матеріали не повертаються. Розсилкою авторських екземплярів редакційна колегія не займається.

 

Періодичність публікації

Вісник виходить 2 рази на рік.

 

Політика відкритого доступу

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

 

Індексація Віснику

Розміщення нашого Віснику в міжнародних базах та наукових системах.

 

Оформлення статей

Вимоги до формлення статей та інформаційних матеріалів у Віснику можна знайти на даному ресурсі та на сайті кафедр системного аналізу та інформаційно-аналітичних технологій, програмної інженерії та інформаційних технологій управління. Приклад оформлення статті можна завантажити тут.

 

Архів номерів

З архівом статей можна ознайомитись на сайті цифрового репозитарію НТУ “ХПІ”, у файловому архіві НТУ “ХПІ” або архивi статей.