Системний аналіз, управління, методи оптимізації, інтелектуальні системи, штучний інтелект, інформаційні технології, системи управління

Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Системний аналiз, управління та iнформацiйнi технологiї?
Увійдіть на сайт

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Шановні автори!

Статті, що подаються для опублікування у Віснику НТУ "ХПІ", серія "Системний аналiз, управління та iнформацiйнi технологiї", повинні бути оформлені відповідно до вимог, вказаних у шаблоні.

Вимоги, сформульовані у шаблоні, відповідають вимогам правил оформлення статей, поданих для опублікування у Віснику, що містяться на сайті Віснику НТУ "ХПІ".

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

1. Статті, що не відповідають вимогам шаблону (насамперед, стосовно стилів, визначених у цьому шаблоні), а також загальних правил оформлення, до опублікування не приймаються.
  2. Рекомендується при оформленні статті дотримуватися рекомендацій, наведених у файлі з додатковими рекомендаціями.
  3. Перед надсиланням у редколегію оформленої статті критичною є перевірка виконання вимог шаблону. Для цього необхідно виконати дії, що зв’язані з контролем коректності форматування.

Положення про авторські права

Автори, що публікуються в даному журналі, погоджуються з наступними умовами:

• Автори зберігають за собою права на авторство своєї роботи і надають журналу право першої публікації цієї роботи з правом після закінчення [6 місяців] після публікації поширювати роботу на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та оригінальну публікацію в цьому журналі.
  • Автори зберігають право укладати окремі договори на неексклюзивне поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному архіві установи або публікувати у складі монографії), з умовою збереження посилання на оригінальну публікацію в цьому журналі.
  • Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад в інститутському сховищі або на персональному сайті) рукописи роботи як до її подачі в редакцію, так і під час її редакційного опрацювання, так як це сприяє продуктивній наукової дискусії і позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування статті (див. The Effect of Open Access).

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.