Визначення та цілеспряямована зміна вагових коефіцієнтів при багатокритеріальному виборі
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
В статті описані методи визначення вагових коефіцієнтів і пропонується процедура, що дозволяє в автоматизованому режимі змінювати їх значення.Посилання
Айвазян С.А., Бухштабер В.М. и др. Прикладная статистика: классификация и снижение размерности – М.: Финансы и статистика, 1989. – 607 с.
Лотов А.В., Поспелова И.И. Многокритериальные задачи принятия решений: Учебное пособие. – М.: МАКСПресс, 2008. – 197 с.
Саати Т. Принятие решений. Метод анализа иерархий. – М: Радио и связь, 1993. – 278 с.
Маляр М.М. Деякі алгоритми знаходження ефективного розв'язку у багатокритеріальних задачах лінійного програмування. – “Теорія обчислень”. Зб. наук. праць НАН України ІК ім. В.М. Глушкова. – Київ – 1999. – С. 252-254.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Системний аналiз, управління та iнформацiйнi технологiїАвтори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).