Логико-формальные правила формирования товарного обеспечения торгового предприятия
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
В статье выполнен системный анализ торгового предприятия как объекта управления, предложен метод контроля формирования товарного обеспечения торгового предприятия, выполнена формализация правил структурирования договоров на поставку и прецедентов принятия решений относительно товарного обеспечения предприятия.Посилання
Бурцев В. В. Організація системи внутрішнього контролю комерційної організації. – М.: «Іспит», 2000. – 320 с.
Цыпкин Я. З. Адаптация и обучение в автоматических системах. – М.: Наука, 1968.– 252 с.
Жданов А. А. Метод автономного адаптивного управления // Известия Академии наук. Теория и системы управления, 1999. – № 5. – С. 127–134.
Карпов Л. Е., Юдин В. Н. Методы добычи данных при построении локальной метрики в системах вывода по прецедентам // ИСП РАН, препринт № 18, М. – 2006. – С. 322–334.
Кузьменко В. В., Гришин Д. В. Теоретические аспекты функционирования адаптивной системы управления предприятием // Вестник СевКавГТУ, Серия "Экономика", 2003.– № 2 (10). – С. 25–33.
Єршова О. Л. Моделі, методи і засоби інформаційної технології прийняття управлінських рішень у соціально-економічних системах: автореф. дис. на здобуття наукового ступеня к.е.н.: спец. 08.03.02, К. – 2000. – 19 с.
Нескородєва Т. В. Моделі та інформаційні технології поліваріантного аналізу діяльності підприємства: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спеціальність 05.13.06 „Інформаційні технології” / Т. В. Нескородєва – Харків, 2008.– 19 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Системний аналiз, управління та iнформацiйнi технологiїАвтори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).