Розробка моделі програмного засобу візуалізації мережевих структур
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
Розглядаються сучасні методи та існуючи програмні засоби візуалізації мережних структур. Визначаються вимоги до програмного засобу з візуалізації мережних структур. Визнаються недоліки існуючих програмних засобів. Розроблюється модель програмного засобу, що відповідає означеним вимогам. Створюється програмний засіб на основі розробленої моделі.Посилання
Апанович З.В. От рисования графов к визуализации информации. Новосибирск: препринт, 2007
Апанович З.В. Средства для работы с графами большого объема: построение и оптимизация компоновочных планов // Системная информатика: Сб.науч. тр. – Новосибирск: Изд-во СОРАН, 2006. – Вып. 10. Методы и модели современного программирования. – С. 7–58.
Касьянов В.Н., Евстигнеев В.А. Графы в программировании: обработка, визуализация и применение. – СПб.: БХВ-Петербург, 2003. – 1104 с.
Catalyst - Web Framework [http://www.catalystframework.org/]
Г. Буч, Д. Рамбо, А. Джекобсон. Язык UML. Руководство пользователя, Москва: Изд-во. ДМК, 2006.
Balzer M., Deussen O., Lewerenz C. Treemaps for the Visualization of Software metrics// ACM Symp. on Software Visualization (SoftVis), 2005.
М.Ф. Бондаренко, Е.А. Соловьева, С.И. Маторин.– Основы системологии: Учебн. Пособие. Харьков: Изд-во Харьк. техн. Ун-та радиоэлектр., 1998, ISBN 5-7763-92217.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Системний аналiз, управління та iнформацiйнi технологiїАвтори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).